Kristupas
Kristupas
7 dienų pažintinė kelionė autobusu į karališkąjį Londoną! Kaina asmeniui nuo - 595 !
KELIONĖS PRIVALUMAI
- Dvi dienas praleidžiate įspūdingame, karališkame dvasia alsuojančiame megapolyje – Londone, kuris rodos niekada nemiega ir atvykusiems miesto svečiams siūlo gausybę muziejų, lankytinų objektų, miuziklų ir kitų pramogų
- Aplankote vieną iš karališkosios šeimos rezidencijų, šimtmečių istoriją skaičiuojančią Vinzoro pilį
- Aplankote Oksfordą, kuris bene geriausiai atspindi tradicinę Anglijos architektūrą bei unikalų karalystės veidą
- Už papildomą mokestį yra galimybė išsinuomoti ausinukus
KELIONĖS PROGRAMA
1 DIENA
Labai anksti ryte (5 val. iš Vilniaus) išvykstate iš Lietuvos. Kelionė per Lenkiją, Vokietiją. Pietums sustojate viename iš Lenkijos pakelėje įsikūrusių greito maisto restoranų. Vėlai vakare, apie 23 val., atvykstate viešbutį Magdeburgo apylinkėse. Nakvynė viešbutyje.
2 DIENA
Pusryčiai. Apie 8 val. Išvykstate į žavų, Žemutinės Saksonijos tradicijas atspindintį, Hamelno miestelį, pasak legendos vadinamą „pelių miestu“. Pavyzdingai restauruotame senamiestyje gausu Vėzerio renesanso architektūros perlų. Į pagrindinę senamiesčio Pferdemarkt aikštę veda žavios mažos gatvelės su kavinėmis, jaukiomis užeigomis, triukšmingais alaus sodais ir mažomis parduotuvėlėmis. Tūkstančiai žiurkių atvaizdų miesto grindinyje veda į įžymias, su legenda susijusias miesto vietas. Po pietų išvykstate Belgijos link. Kelionė per Vokietiją, Olandiją, Belgiją. Vėlai vakare, apie 23 val., atvykstate į viešbutį prie Dunkerko.
3 DIENA
Pusryčiai. Apie 8 val. išykstate į Kalė ir keliatės keltu iš Kalė į Doverį. Vykstate į Londoną. Atvykę aplankote seniausią karališkąją rezidenciją – *Tauerio tvirtovę, vėliau išgarsėjusią savo kalėjimu. Toliau tęsiate pažintį su Londonu apžvalgine ekskursija nuo Tauerio tilto iki politinio ir religinio miesto centro – Vestminsterio: Viktorijos krantinė, Parlamento rūmai, glaudžiai susieta su britų istorija Vestminsterio abatija, Trafalgaro bei Pikadilio aikštės. Laisvas laikas Soho rajone ir Lesterio aikštėje, kur vakarais minios žmonių pramogauja teatruose, kino teatruose ir baruose. Nakvynė viešbutyje Londone.4 DIENA
Pusryčiai. Apie 8 val. išvykstate iš viešbučio. Apžvalginė ekskursija autobusu po finansinį ir prekybinį miesto centrą – Sitį: Karališkoji Birža, Anglijos Bankas, lordo–mero rezidencija Mansion House, Anglijos įžymių žmonių panteonas – Šv. Povilo katedra, buvusi spaudos karalystė – Fleet Street gatvė, Karališkieji Teismo rūmai. Aplankote seniausią pasaulyje Britų ir *Madame Tussaud vaškinių figūrų muziejus, *Vestminsterio abatiją. Pasigrožite miestu besisukdami *„Londono akies“ panoraminiu ratu. Vakare laisvas laikas pasivaikščioti po prekybinį, tačiau linksmais gatvės artistų pasirodymais garsėjantį Covent Garden kvartalą. Nakvynė viešbutyje Londone.5 DIENA
Pusryčiai. Apie 8 val. išvykstate į Oksfordą, kuris bene geriausiai atspindi tradicinę Anglijos architektūrą bei unikalų visos karalystės veidą. Ko gero niekas negalėtų paneigti fakto, kad pagrindinis ir labiausiai Oksfordą pasauliniu mastu garsinantis statinys būtų senasis universitetas, tačiau mieste ir be jo yra ką pamatyti. Ekskursija mieste, Senasis universitetas, Kristaus katedra, Cerfax bokštas, seniausia Europoje Bodleian biblioteka, Šeldono teatras, Oksfordo pilis. Vykstate į karališkąją rezidenciją –*Vindzoro pilį, jau 900 metų priklausančią karališkajai šeimai. Aplankote gotikinę Šv. Jurgio koplyčią, karališkuosius apartamentus, iškilmių sales. Pavakary išvykstate į Doverį. Persikeliate keltu į Kalė. Vėlai vakare, apie 22 val. atvykstate į viešbutį Briugės apylinkėse.- (*) – mokami objektai. Turistas moka pats apie 140 GBP ir apie 5 EUR (iš viso apie 160 EUR) už visus (*) pažymėtus objektus.
- Išvykimas ir grįžimas galimi iš Vilniaus, Kauno, ¹Panevėžio, ¹Šiaulių, ¹Klaipėdos, ¹Marijampolės ir Alytaus.
- Kelionės programa, objektų lankymo tvarka, mokamų objektų skaičius ir kainos gali keistis.
Parašykite mums
Į kelionės kainą įskaičiuota
-
Kelionė autobusu -
Maitinimas – 6 pusryčiai (kontinentiniai) -
Kelto Kalė – Doveris ir Doveris – Kalė bilietai -
Kelionės vadovo paslaugos -
Ekskursinė programa -
Kelionės dokumentų sutvarkymas
Į kelionės kainą neįskaičiuota
-
Draudimas (galima įsigyti Baltic Tours biure) -
Mokami objektai (turistas moka pats apie 140 GBP ir apie 5 EUR (iš viso apie 160 EUR) už visus (*) pažymėtus objektus) -
Miesto turistiniai mokesčiai -
Pietūs ir programoje nepaminėtos vakarienės, gėrimai -
Asmeninės ir kitos nepaminėtos išlaidos
- Nurodyta kaina asmeniui galioja keliaujant dviese ir apsistojant dviviečiame kambaryje.
- Specialūs pasiūlymai išgraibstomi akimirksniu, o „Baltic Tours“ komanda ne visuomet spėja pranešti apie pasikeitusią kelionės kainą. Raginame kuo skubiau susisiekti su mūsų kelionių ekspertais ir jie patvirtins, ar kaina nepasikeitusi, arba padės išsirinkti alternatyvą.
Viešbučio paslaugos ir sąlygos
- Kai kurios paslaugos, šventinės vakarienės ar šou programos, jų kaina, laikas bei apimtis gali keistis priklausomai nuo sezono ar oro sąlygų.
- Maistas ir gėrimai viešbučio restoranuose, kavinėse ir baruose yra tiekiami pagal viešbučio nustatytą tvarką ir gali keistis.
- Gali būti taikoma privaloma turistinė rinkliava – tikslinama ir mokama vietoje, įsiregistravimo / išsiregistravimo iš viešbučio metu.
- Apgyvendinimo patogumai ir paslaugos gali skirtis priklausomai nuo kambario tipo arba gali būti papildomai apmokestinami. Pasiūlyme pateiktos nuotraukos yra pavyzdinės.
- „Baltic Tours“ neatsako už viešbučio interneto svetainėje patalpintą informaciją – ją ruošia ir atnaujina viešbučio administracija. Dėl tikslios kelionės ir apgyvendinimo informacijos rekomenduojame kreiptis į mūsų kelionių ekspertus.
Parašykite mums
Kristupas
Atraskite Jungtinę Karalystę
Į kelionės kainą įskaičiuota
-
Kelionė autobusu -
Maitinimas – 6 pusryčiai (kontinentiniai) -
Kelto Kalė – Doveris ir Doveris – Kalė bilietai -
Kelionės vadovo paslaugos -
Ekskursinė programa -
Kelionės dokumentų sutvarkymas
Į kelionės kainą neįskaičiuota
-
Draudimas (galima įsigyti Baltic Tours biure) -
Mokami objektai (turistas moka pats apie 140 GBP ir apie 5 EUR (iš viso apie 160 EUR) už visus (*) pažymėtus objektus) -
Miesto turistiniai mokesčiai -
Pietūs ir programoje nepaminėtos vakarienės, gėrimai -
Asmeninės ir kitos nepaminėtos išlaidos
